Parcare Sulța

Parcare Sulța este o parcare localizată în Sulța, județul Bacău. Pe această pagină găsești informații despre adresă, program, contact, accesibilitate și localizare pe hartă, acolo unde aceste date sunt disponibile.

Județ: Bacău Localitate: Sulța Program disponibil

Informații parcare

Nume parcare Parcare Sulța
Adresă Strada Avram Iancu nr. 149 , Sulța , jud. Bacău
Localitate Sulța
Județ Bacău
Program
Luni: Non stop
Marti: Non stop
Miercuri: Non stop
Joi: Non stop
Vineri: Non stop
Sambata: Non stop
Duminica: Non stop
Contact Telefon:
+40 234 382 036

Website:
primaria-agas.ro
Hartă Vezi localizarea în Google Maps

Unde se află Parcare Sulța

Parcare Sulța se află la adresa Strada Avram Iancu nr. 149 , Sulța , jud. Bacău

Strada asociată acestei parcări este Strada Avram Iancu .

Pentru navigare rapidă, poți folosi linkul de hartă disponibil pe această pagină.

Program, contact și facilități

Program parcare

Luni: Non stop
Marti: Non stop
Miercuri: Non stop
Joi: Non stop
Vineri: Non stop
Sambata: Non stop
Duminica: Non stop

Contact

+40 234 382 036

Alte parcări în zona Sulța

Parcare 13471
Sulța Str. Principală 24, Agăș 607005, Romania, Comuna Valea Seacă
Parcare Sulța
Sulța Strada Avram Iancu, Beleghet 607006, Romania, Comuna Valea Seacă Program disponibil
Parcare Valy
Sulța Str. Principală 102A-102, Agăș 607005, Romania, Comuna Valea Seacă Program disponibil
Parcare Primărie
Sulța Str. Primăriei 1, Agăș 607005, Romania, Găiceana Program disponibil
Parcare Valy
Sulța Str. Principală 102A-102, Agăș 607005, Romania, Comuna Valea Sălciei
Parcare Primărie
Sulța Str. Primăriei 1, Agăș 607005, Romania, Comuna Mărgăriteşti Program disponibil

Întrebări frecvente despre Parcare Sulța

Care este adresa parcării Parcare Sulța?

Parcarea Parcare Sulța din Sulța, județul Bacău se află pe: Strada Avram Iancu, numărul 149 .

Care este programul parcării Parcare Sulța?

Programul afișat pentru parcarea Parcare Sulța este:

Luni: Non stop
Marti: Non stop
Miercuri: Non stop
Joi: Non stop
Vineri: Non stop
Sambata: Non stop
Duminica: Non stop
Cum ajung la parcarea Parcare Sulța?

Pentru indicații de orientare către parcarea Parcare Sulța, poți deschide localizarea disponibilă în Google Maps.

Evenimente rutiere recente în județul Bacău

TRAFIC OPRIT PE DN 15, DIN CAUZA UNUI ACCIDENT
Accident Actualizat: 15 Octombrie 2026 16:15 | Județ: Bacău | Drum: - DN 15 Bacău – Piatra Neamț
CIRCULAȚIE DIRIJATĂ PE DN 12A, DIN CAUZA UNUI ACCIDENT
Accident Actualizat: 29 Septembrie 2026 17:50 | Județ: Bacău | Drum: - DN 12A Onești – Târgu Ocna
SITUAȚIA TRAFICULUI LA ORA 09:00
Trafic alternativ Actualizat: 23 Septembrie 2026 09:00 | Județ: Bacău | Drum: - DN 12A Comănești – Făget ; Onești – DN 11 – Târgu Secuiesc

Informații utile pentru Sulța